PONUKA SVADOBNÝCH BALÍČKOV

STRIEBORNÝ BALÍČEK
ZLATÝ BALÍČEK
NEBESKÝ BALÍČEK

ZVÝHODNENÉ  SVADOBNÉ BALÍČKY

SVADBA NA SPLÁTKY Služba k svadobným balíkom
SVADBA V PIATOK Zvýhodnené ceny balíkov

SYMBOL LÁSKY

Nejedna žena sníva o tom, ako ju jej vyvolený požiada o ruku. Niekedy býva náplňou predstáv to, čo by mal nastávajúci povedať, inokedy zas, čo by mal mať na sebe. Samozrejme v žiadnom prípade nesmie chýbať, pradávny symbol lásky, zásnubný prsteň. Potom Vás čaká príprava svadby a u nás zažijete slávnostnú a nezabudnuteľnú atmosféru.


Presne takú akú by si na svadbe priala každá nevesta.

UBYTOVANIE

Chcete na svadbu pozvať príbuzných či priateľov, ktorí nežijú v blízkosti Košíc ? Smelo do toho! Máme pre Vás a vašich svadobných hostí pripravené moderné ubytovanie, situované priamo nad priestormi svadobnej sály.

 

Naše ubytovanie disponuje všetkým, čo by ste mohli počas svadobného dňa potrebovať. Nemusíte si robiť starosti, kde sa o polnoci prezlečiete  alebo sa zaoberať tým, kto, kedy a ako Vás na ubytovanie odvezie. Kapacita ubytovania je 33 hostí.


Cena dvojlôžkovej izby od 49€

LOKALITA - CENTRUM KOŠÍC

Svadobná sála je situovaná na Dominikánskom námestí vedľa najstaršieho kostola v Košiciach , ktorý je tiež najstaršou zachovanou budovou Košíc. Svadobná sála je zároveň v blízkosti Hlavnej ulice, kde sa nachádza spievajúca fontána a množstvo sobášnych miest a kostolov. Dóm svätej Alžbety alebo Metropolitná katedrála svätej Alžbety je najväčší kostol na Slovensku. Nachádza sa uprostred Hlavnej ulice v Košiciach, od svadobnej sály je vzdialený len 350m.


Hľadáte to pravé miesto pre Vašu svadbu ?

V blízkosti svadobne sály sa nachádza množstvo krásnych kostolov vhodných pre cirkevný sobáš. V prípade ak by ste chceli civilný sobáš neďaleko sa nachádza matričný úrad.

Aký je to pocit? Obliecť si svadobné šaty, prechádzať sa v nich, nechať si pod nohami šušťať tyl. Stať sa kráľovnou okamihu, ktorej patrí celý večer a na ktorú sa upierajú stovky očí.
Rezervujte si termín a prežite Váš krásny svadobný deň s nami.

VÝZDOBA ŽIVÉ KVETY- 450€

Výzdoba obsahuje 6x kytičiek živých kvetov, 1x ikebanu na hlavný stôl, 1x kytička na koktejlový stôl


Je noc, svadobčania sa zabávajú v plnom prúde, spoločne si nalievate šampanské a pripíjate na svoje manželstvo. Keď sa z nevesty stáva dáma v róbe a keď sa na fotkách okrem radosti a lásky zrkadlí aj uvoľnenie a spokojnosť s tým, že ste to všetko zvládli. A možno aj kúsok únavy z opadnutého stresu.


To všetko neodlučiteľne patrí k svadbám.

ZLATÁ SVADBA

Výročie zlatej svadby patrí k tým významnejším, oslavuje sa totiž v okamihu, keď spolu manželia strávia 50 rokov.

Polovica storočia spoločného spolužitia, tolerancie a lásky je obrovským míľnikom, ktorý si oslavu a pozornosť rozhodne zaslúžia. Práve z tohto dôvodu býva toto okrúhle výročie najviac skloňovaným a manželia mu prikladajú väčšiu váhu než napríklad striebornej alebo perlovej svadbe.

Polstoročnica manželstva je dopriata málokomu. Zostať tak dlho po boku jedinej osoby je úctyhodné a nádherné. Manželia si pri tomto výročí zvyčajne vymieňajú nové zlaté obrúčky. Tie pôvodné si odložia k ostatným cennostiam a rodinným šperkom.


Toto sme mohli byť my keby...

Bohužiaľ, taká je doba. Nevyhneme sa tomu. Prvé oťukávanie s potenciálnym frajerom už dnes neprebieha na rande sediac na lavičke. Už nemáme možnosť akože nenápadne a omylom sa dotýkať jeho ramena tým svojím, popritom ako balancujeme na operadle lavičky za bytovkou. Už neexistuje to, že by zazvonil zvonček a v slúchadle sme počuli: „Poď na schody, pokecáme.“ „Páčiš sa mi.“ A ako sa to dozviem?

Počkám si, kým sa nájde ten jeden, ktorý bude vedieť, ako si má písať so mnou on. Alebo bude konečne muž, dvihne telefón a povie:
„Páčiš sa mi.Poď von.“FARBA ROKA 2022

Farbou roka sa po prvýkrát stala úplne nová farba.

Ako prvé nám pri pohľade na farbu Very Peri napadne levanduľa. Hoci sa s ňou tento odtieň nemusí presne zhodovať , kvetinová výzdoba s fialovou kráskou stojí za zváženie. Má pozitívny vplyv na našu náladu a príjemnú vôňu. Ak sa Vám páči, pokojne ju môžete využiť vo výzdobe na stoloch či svadobnej kytici a pierku. Ďalšie kvety vo fialovej farbe sú napríklad tulipány, hyacinty, kosatce či hortenzie a ak by ste veľmi chceli, určite by bolo možné zohnať aj fialové ruže. V kombinácii s púdrovou ružovou, bielou či krémovou pekne vynikne.

Pri výzdobe sa fantázii a kreativite medze nekladú, takže pozvánky, servítky, menovky či sviečky - to všetko, alebo len výber z toho, môže byť ladený v odtieni Very Peri.

O NÁS

Svadobné hostiny v Košiciach pripravujeme od roku 2005 pod značkou Penzion Platz. Od r. 2015 pod značkou Penzión Plaza. Teraz sme sa rozhodli vytvoriť samostatnú divíziu - samostatný tím, ktorý sa bude špecializovať len na organizovanie svadieb v Košiciach pod značkou Zlatá Svadba.

ZAŽITE VAŠE ZLATÉ OKAMIHY S NAMI

Kontaktujte nás

Opýtajte sa na voľný svadobný termín už dnes

 
Adresa

Dominikánske námestie 23/585

Košice

04001

Slovensko

 
E-mail
 
Telefón